Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1190
Stary 11.09.2022, 11:18
nero napisał(a):Wyświetl post
A będzie to tak...
Wygramy z Ruchem fartem, przez co Wujo dostanie kolejne 2-3 mecze spokoju, w jednym z nich uda mu się jeszcze zremisować, znów zacznie być gorąco, ale do końca rundy będzie coraz bliżej, doczołga się... a później zapowie się jakaś konferencje z terminem za 1,5 miesiąca oznajmiając, że do tego czasu żadnych zwolnień nie będzie i wszystko powiedzą na konferencji.
dlatego najlepiej go wywalić już jutro, żeby się fartem przez Ruch nie prześlizgnął. Każdy wie, że zagramy g... czyli dokładnie to samo, co gramy od 8 miesięcy, ale czasem mamy farta. Może karny, może strzał życia, może przeciwnik nie trafi do pustej bramki i tak dalej.... Załóżmy że wygramy w piątek na takim farcie i co dalej? Ano wrócimy do dalszego grania pyty przez resztę rundy, znów coś fartem wygrywając, ale głównie gubiąc punkty i kończąc gdzieś ok. 10 miejsca. I cała runda w d...

Albo go wywalamy teraz, albo równie dobrze może grać do końca sezonu. Chociaż kto wie, może środek tabeli 1 ligi właściciele (i sam trener) uznają za sukces i będą chcieli kontynuować tę wspaniałą historię na następny sezon...
Odpowiedz cytując