Dive Pirate napisał(a):

|
Ale z drugiej strony, frekwencja jest ekstraklasowa, są socios, jakaś kasa wpadła z podziału z ekstraklasy i praw tv, sprzedali lepiej lub gorzej kilku grajków. Kasa jeszcze powinna być, szczególnie przy takiej bazie kibicowskiej.
|
Zależy jak bardzo zaszaleli w poprzednich dwóch okienkach. Mieli gest - milion za Fazlagicia, ile on musiał dostać kontraktu?