Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3510
Stary 11.09.2022, 10:19
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
Ale z drugiej strony, frekwencja jest ekstraklasowa, są socios, jakaś kasa wpadła z podziału z ekstraklasy i praw tv, sprzedali lepiej lub gorzej kilku grajków. Kasa jeszcze powinna być, szczególnie przy takiej bazie kibicowskiej.
Zależy jak bardzo zaszaleli w poprzednich dwóch okienkach. Mieli gest - milion za Fazlagicia, ile on musiał dostać kontraktu?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując