Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3509
Stary 11.09.2022, 10:02
Ale z drugiej strony, frekwencja jest ekstraklasowa, są socios, jakaś kasa wpadła z podziału z ekstraklasy i praw tv, sprzedali lepiej lub gorzej kilku grajków. Kasa jeszcze powinna być, szczególnie przy takiej bazie kibicowskiej.
Odpowiedz cytując