Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 11.09.2022, 09:36
Jak Plewka ma podać piłkę do przodu skoro nikt nie pokazuje się do grania? To nie są szachy, nie można oceniać zawodników indywidualnie kiedy zespół nie istnieje. W takich warunkach wszyscy grają słabo.

Kadrę mamy jak na pierwszą ligę bardzo dobrą, tylko karygodnie prowadzoną i wykorzystywaną. Dalej wykorzystujemy 30% POTENCJAŁU. Bo mamy chujowy sztab i trenera patałacha.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując