KOALIK napisał(a):

Co za inteligenci wynaleźli tego Moltenisa i go zatrudnili? Chyba na pastwiskach we Francji nie szukali?
Przecież to oczywisty wałek transferowy.
|
Akurat wczoraj Moltenis zagrał co najmniej poprawnie. W .... i trochę piłek przeciął i wybijał. Najgorszy był Wachowiak którego stroną wchodzili z każdą akcją i Plewka bez ładu i składu biegający bez celnych podań. Pierwsza bramka to 100% Wachowiak zła wrzutka która nie minęła pierwszego obrońcy! I statyczny powrót trójki Plewka-Młyński-Łasicki. Druga bramka to już Plewka wchodzący w linię obrony i kryjący gościa który uciekł ze skrzydła Wachowiakowi stojącemu jakies 10 metrów dalej i pilnującemu powietrze...