Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3507
Stary 11.09.2022, 06:30
Po meczu z Warta padlo 'Zjebalem, przepraszam' No i widze, ze po meczu Zeglebiem Sosnowiec tez to powie i tak co roku?
W sumie nie mowil, ze bedzie lepiej.
Grunt, ze rodzina na swoim.
Odpowiedz cytując