|
Niestety ale widać że trio nie wyciąga wniosków że swoich oczywistych błędów. Sprzedaż dwóch kluczowych graczy i zastąpienie ich pionkami zapewniło nam spadek, teraz sprzedaż Mehremica i zastąpienie pionkiem zapewni nam brak awansu. Do tego utrzymanie na posadzie trenera który spuścił nas z ligi osiągając jakiś rekordowo wujowy bilans. I wiara w to że z nim do tej ekstraklasy wrócimy to jakaś abstrakcja. Patrząc na to co się teraz dzieje to stawiam tezę że w klubie jest bardzo biednie i nie chodzi mi tyko o biedę intelektualną ale o finanse, być może trio położyło lagę i próbują powoli wyciągać swoje pożyczki, to tylko spekulacje ale pozbycie się Mehremica i jego zastępstwo na to wskazuje, zejście z kontraktu za wszelką cenę i świadome bardzo duże osłabienie składu bez reinwestycji.
|