|
@s1meone
Będzie ciekawie co... Nie znaczy że dla nas przyjemnie.
Co więcej, mecz z Ruchem to ostatni moment wg mnie aby zespół pokazał że chce umierać za trenera i awans.
Po wczorajszym spotkaniu tylko o 3 piłkarzach tak mógłbym powiedzieć: Żyro, Łasickim i Biegańskim
|