Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3503
Stary 10.09.2022, 23:45
krysztal napisał(a):Wyświetl post
....a a 3 tygodnie temu było tak zajebiście i tylko te kurvvy z kałuży co się na siłę przypierdalały psuły obraz zajebistości
Znajdź posty w którym chwale politykę sportowa klubu (nie myl z pojedynczymi transferami). Więcej, sam byłem za wy******** Brzeczka po sezonie, ale jak już przejął całość polityki to wypadało mu kibicować.

Cieszenie się po serii zwycięstw klubu? No nienormalne.

Niemniej wskazywałem z kołdra jest za krótka. W dodatku ze złego materiału i pacjent już marznie, a jak tak dalej pójdzie to końcem roku będzie kolejna (ostatnia?) Próba reanimacji.

Jeśli teraz masz satysfakcję, to winszuje. Mam nadzieję że zbiłeś u bukmachera fortunę stawiają na nasze porażki. Skoro wszystko przewidziałes. A kursy były zacne.

PS. @wolfy jak dla mnie to albo słowa pod publiczke, albo próba podkopania któregoś z udziałowców. Nie wierzę że Nowak ma finanse które realnie mogą zmienić oblicze Wisły.
Odpowiedz cytując