krysztal napisał(a):

|
Nie mam pretensji do zawodników,sami sobie tych kontraktów nie dali.Poza tym jestem sobie w stanie wyobrazić że każdy z nich mógłby grać lepiej mając ogarniętego trenera zamiast tego dyletanta
|
Prawda...
Z tym, że poza osobą trenera problemem jest też klimat w drużynie. Cały sztab i otoczenie jest przesiąknięte mentalnością leserów, bo mamy długi i na wyniki przyjdzie czas.