|
Jak sie przegrywa rok temu z Legią czy Amiką to mozna bylo to przełknać
ale jak sie dostaje oklep z Niepołomicami,Głogwami czy Stalami Rzeszów to wiedz ze cos jest tu nie tak a trener przed meczem zaczyna opowiadać jaka to Stal Rzeszów to dobra druzyna,wiec moze 1 liga to tez dla Wisly za wysokie progi?
no litosci ,gramy lige nizej i dalej robią nas jak chcą,nie ma schematów,mysli ,taktyki,nie ma nic.A to 1 ligowe bagno ,2 klasy nizej niz Ekstraklasa.No komedia poprpstu.
z tymi ludzi wymagac normalniej postawy czy to na salonach czy na boisku to rzecz chyba niewykonalna,caly czas te same błedy i usprawiedliwiania sie przed kibicami albo i przed samym sobą.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 10.09.2022 o godz. 23:01.
|