Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3502
Stary 10.09.2022, 21:59
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zarówno Nowak, jak i Królewski angażują swoje pieniądze. Nie takie związki się rozpadały. Już nawet nie mówiąc o małżenstwach.

Za duzo błędów popełniono żeby ktokolwiek za kimkolwiek skakał w ogień. Jeśli tak jest to panowie w/w są idiotami, a wierzę że nie są.

Niemniej twierdza będzie jeszcze bardziej oblężona, a ten związek się rozpadnie, tak to niestety widzę.
Mnie ciekawi to co powiedział Nowak w kwesti odkupienia udziałów - że potrzebne są dodatkowe pieniądze. W kontekście braku wzmocnień i sprzedaży Mehremicia zastąpionego 23 letnim pionkiem (nie sądziłem że zobaczę piłkarza bardziej drewnianego niż Klemenz) może to wskazywać jak planowało trio.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując