Karherop napisał(a):

Zarówno Nowak, jak i Królewski angażują swoje pieniądze. Nie takie związki się rozpadały. Już nawet nie mówiąc o małżenstwach.
Za duzo błędów popełniono żeby ktokolwiek za kimkolwiek skakał w ogień. Jeśli tak jest to panowie w/w są idiotami, a wierzę że nie są.
Niemniej twierdza będzie jeszcze bardziej oblężona, a ten związek się rozpadnie, tak to niestety widzę.
|
Mnie ciekawi to co powiedział Nowak w kwesti odkupienia udziałów - że potrzebne są dodatkowe pieniądze. W kontekście braku wzmocnień i sprzedaży Mehremicia zastąpionego 23 letnim pionkiem (nie sądziłem że zobaczę piłkarza bardziej drewnianego niż Klemenz) może to wskazywać jak planowało trio.