Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.09.2022, 21:28
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ale co ty się tak prujesz o tą Biedrzycką jakby co najmniej ci bana na twiterze dała?
Jest jednym z symboli polityki klubu.

Wygląda jakby była tam za karę, a to raczej nie jest dobre na tym akurat stanowisku. Może na mniej eksponowanym stanowisku po prostu lepiej by wykorzystywała swoje kompetencje, które pewnie ma.

To tak jak było z Dawidem, który pewnie spokojnie sprawdziłby się gdzieś w mrówczej robocie na trochę niższym stanowisku niż musiał sprawować. Albo z Kmiecikiem, który jako legenda pewnie mógłby piastować jakieś sensowne honorowe stanowisko, ale niekoniecznie powinien trenować napastników. Przykłady można mnożyć, ale mają pewien wspólny mianownik. Zgadnij jaki.
Odpowiedz cytując