Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1174
Stary 10.09.2022, 20:58
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Chyba teraz jest większy układ niż za czasów Sarapaty...

Za czasów Sarapaty przynajmniej gra jakoś wyglądała do czasu i piłkarze punktowali nie dostając kasy na konto a teraz? Jesteśmy lige niżej i dostajemy trzy mecze z rzędu w....... , mamy nepotyzm jak w spółkach skarbu państwa, mamy klub wiecznej rehabilitacji piłkarzy mieniących się wielkimi wiślakami ,mamy trenera który w sparingach przed sezonem wystawiał zawodników, którzy tak mieli odejść lub już było wiadomo że odejdą (mimo to ich wystawiał) , mamy trenera ,który pozbył się środkowego obrońcy, który był jaki był ale gral w miarę stabilnie podczas nieobecności drugiego szklanego, i mamy jakieś cybermariana który robi z naszego klubu pośmiewisko w internecie.stalismy się klubem memem
Odpowiedz cytując