|
Przecież to nie jest tylko wina Brzęczka (choć jego jest ogromna jako trenerskiego dyletanta).
Od chwili przyjścia trio staczamy się po równi pochyłej, a w klubie nikt nie potrafi zdiagnozować sytuacji.
Amatorka trenerska jest tylko odbiciem amatorki w zarządzaniu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|