Jaroo1 napisał(a):

|
"Najlepsze" jest to, że na początku wygrywaliśmy fartem, później przegrywaliśmy pechowo, a teraz to po prostu solidny oklep nam się należy co mecz bo nic nie gramy kompletnie.
|
Bo się zgraliśmy i zaczynamy łapać filozofię patałacha Brzęczka.
Z każdym kolejnym meczem będzie coraz lepiej...