Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 10.09.2022, 20:57
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
"Najlepsze" jest to, że na początku wygrywaliśmy fartem, później przegrywaliśmy pechowo, a teraz to po prostu solidny oklep nam się należy co mecz bo nic nie gramy kompletnie.
Bo się zgraliśmy i zaczynamy łapać filozofię patałacha Brzęczka.

Z każdym kolejnym meczem będzie coraz lepiej...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując