bódyń napisał(a):

Brzeczek stworzyl maszyne do przegrywania.
jak przegramy z Ruchem to bedziemy patrzyc na strefe spadkowa.
|
Myślę, że przegrana z Ruchem będzie oznaczać kolosalne problemy dla Brzęczka ze strony zarządu, co by on na jego temat nie mówił (brednie o zaufaniu etc.).