Wyświetl pojedynczy post
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3495
Stary 10.09.2022, 20:16
Coś w tej Wiśle jest po przyjściu Błaszczykowskiego, Królewskiego i Jażdzyńskiego. Taki gen przegranego. Niby wszystko się zgadza a zawsze coś w tym klubie s.......ą....



Cała nadzieje w Prezesie Nowaku. Bo jak na razie to jest refren Jażdzyńskiego "Daliśmy kasę, uratowaliśmy klub więc nie krytykujcie, bo się nie znacie" A co rok jest co raz gorzej i sportowo i organizacyjnie i czy ja to wina ? Zarządzających
Odpowiedz cytując