sevenheaven napisał(a):

|
Kto wymieni chociaż jeden pozytyw w naszej grze za kadencji Brzęczka, jakiś schemat ? pytam poważnie, bo ja nie potrafię NIC wskazać..
|
i widzi to każdy, kto ma oczy, ale oczywiście nie właściciele Wisły. To już było jasne po kompromitacji w ekstraklasie, ale oni chcieli z Brzęczka wycisnąć jeszcze więcej dziadostwa i trzeba przyznać, że w tym sprawdza się idealnie. Za każdym razem jak myślę, że nasza gra gorzej wyglądać nie może, to nadchodzi kolejny mecz Wisły...