Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1152
Stary 10.09.2022, 19:06
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post

Niestety Po Kubie ciezko sie spodziewac zeby wyjebal wujka. Trzeba glosno o tym dac znac w meczu z Ruchem

Jesli chodzi o mnie to wuja niech zostanie w klubie, niech ma jakas funkcje ale od trenerki z dala ....a...
Nie zgodzę sie powinno go nie być w Wiśle
Odpowiedz cytując