Skawa Wadowice napisał(a):

Niestety Po Kubie ciezko sie spodziewac zeby wyjebal wujka. Trzeba glosno o tym dac znac w meczu z Ruchem
Jesli chodzi o mnie to wuja niech zostanie w klubie, niech ma jakas funkcje ale od trenerki z dala ....a...
|
Nie zgodzę sie powinno go nie być w Wiśle