Cytat:
|
Niestety będzie trzymany za uszy aż do następnej katastrofy..
|
A wtedy znów władze Wisły powiedzą "Jerzy Brzęczek dostanie kredyt zaufania i zostanie trenerem Wisły w II lidze"
Wstyd, żenada, kompromitacja... takiego przebierańca na ławce to jeszcze nie widziałem. Najpierw spuścić klub z ligi, potem dostawać (słuszny!) w....... od Puszczy, Głogowa czy Stali... Drużyna nie gra NIC - ani z przodu, ani z tyłu, ani bokami, ani środkiem, nie potrafią rozgrywać SFG, nie widzą jak kryć, gdy przeciwnik wykonuje SFG, jak wygrywamy, to fartem, jak przegrywamy, to i tak za mało (dziś to tak 5-1 byłoby sprawiedliwej)... wywieźć tego typa na taczkach. Mam nadzieję, że nowy prezes już od jakiegoś czasu robił poszukiwania nowego trenera. On przynajmniej nie musi zwalniać swojego wujka.