Temat
:
Jerzy Brzęczek trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Robcio
Member
Od: 03.2008
Skąd: Nowy Targ
Offline
#
1144
10.09.2022, 18:50
Mixu
napisał(a):
A ja się pytam od czego tam jest Sobol?
Brzęczek jest Szefem i podejrzewam że Sobol nie ma nic do gadania.
Ale to takie moje domysły.
:
Robcio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robcio
Znajdź inne posty napisane przez Robcio