|
Ciekawe o co i do kogo miał takie pretensje po meczu Żyro? Najbardziej przeraża to, że wszyscy tam przeszli obok niego bez reakcji. Gdyby dali sobie po ryjach to bym miał nadzieję, że im zależy. Niestety chyba mają wyj.ebane
the future's uncertain
and the end is always near
|