|
Ostatni moment na zmianę trenera, żeby jeszcze dało się coś uratować z sezonu.
Nawet jeśli tym "coś" miałoby by być utrzymanie w lidze.
On niczego nie ogarnia, przygotowania fizycznego taktyki, ustawienia zespołu itd. NIC.
Niestety będzie trzymany za uszy aż do następnej katastrofy..
|