Wyświetl pojedynczy post
TroniC
Junior Member
 
 
Od: 12.2019
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1135
Stary 10.09.2022, 18:38
Zawsze przez te ostatnie lata u każdego trenera próbowałem znajdować jakieś plusy, jakieś tłumaczenie. Tak - jestem futbolowym laikiem. Ale tu ku..a nawet laik widzi, ze Brzeczek to się do tarcia chrzanu nie nadaje! Kolejny mecz, kolejna porażka, kolejny raz coraz gorzej się na to patrzy. Zamiast być lepiej z meczu na mecz, to oni się coraz bardziej kopią po czołach! Pieprzenia o zgrywaniu drużyny już nie zdzierze - won z Wisły patałachu!
Odpowiedz cytując