|
Zawsze przez te ostatnie lata u każdego trenera próbowałem znajdować jakieś plusy, jakieś tłumaczenie. Tak - jestem futbolowym laikiem. Ale tu ku..a nawet laik widzi, ze Brzeczek to się do tarcia chrzanu nie nadaje! Kolejny mecz, kolejna porażka, kolejny raz coraz gorzej się na to patrzy. Zamiast być lepiej z meczu na mecz, to oni się coraz bardziej kopią po czołach! Pieprzenia o zgrywaniu drużyny już nie zdzierze - won z Wisły patałachu!
|