Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 10.09.2022, 18:37
To jest chyba ten moment, w którym ktoś powinien mocno walnąć ręką w stół.

Przecież my nic nie gramy. I to prawda, że z meczu na mecz jest coraz gorzej. Nawet nie wykorzystujemy atutów swoich piłkarzy.

Moltenis chyba klops. Ale można wziąć dwie poprawki - to jego pierwszy mecz, a i tak na tle tej zbieraniny jakoś bardzo in minus się nie wyróżnił (co mówi samo za siebie).

No i chyba najwyższy czas przeprosić się z Hugim.
Powód: Hugi
Ostatnio edytowane przez speedfashion : 10.09.2022 o godz. 18:39.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując