|
Panowie jest 10 kolejka gramy MEGA PYTE, Trzeba ratowac sezon.
Z wyjebaniem guli sie spoznili.
Tutaj trzeba dzialac szybciej.
Wuja out, ale trzeba dogadac jakiegos wariata co przyjdzie trenowac tych paralitykow. Plusem jest to ze wiekszosc trenerow wolic tu trenowac i grac dla 17k kibicow niz siedziec na gownianym stadionie gdzie wpada po 2-4k kibicow.
Niestety Po Kubie ciezko sie spodziewac zeby wyjebal wujka. Trzeba glosno o tym dac znac w meczu z Ruchem
Jesli chodzi o mnie to wuja niech zostanie w klubie, niech ma jakas funkcje ale od trenerki z dala ....a...
|