Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1113
Stary 10.09.2022, 18:03
Panie Brzęczek- Chłopie miej honor i ambicję RZUĆ RĘCZNIK I ODEJDŹ DLA DOBRA WISEŁKI.
Żaden zawodnik przez rok Twojej pracy nie poczynił postępu a regres jest widoczny u 3/4 drużyny.
Z Puszczą Chrobrym Stalą i Gks Tychy a więc tuzami polskiego futbolu nie zrobiliśmy pół składnej akcji .Na skrzydłach bieda aż piszczy a trzymasz poza składem gościa , który mógłby coś zmienić. W imię czego? Własnych chorych ambicji?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując