MaLk napisał(a):

Zastanawiam się jak to wszystko skomentować... w sumie to mi się już chyba nie chce.
Najważniejsze, że z klubu cały czas wychodzą sygnały, że uczą się na błędach.
|
Będziemy mieli najmądrzejszych właścicieli na świecie. O ile już nie mamy
