Kurz napisał(a):

|
Kadra, o której teoretycznie mogliby pomarzyć inni pierwszoligowcy przebywa obecnie w salonach odnowy, na rehabilitacjach albo pauzuje za kartki. Ogólnie jej siła wybrzmiewa głównie na papierze. Zobaczymy jak to będzie wyglądało dalej, ale jeszcze 1, 2 wpadki i zacznie być nerwowo.
|
Skończcie gadać już o tej mitycznej świetnej kadrze, której zazdrości nam cała liga bo obecnie to leje nas u siebie Niepołomica albo na wyjazdach GKS Tychy, a nasi mistrzowie zajmują wysoką 5 pozycję.
