krysztal napisał(a):

|
Z drużynami które teoretycznie mają wieść prym w tym sezonie albo remisują albo przegrywają tylko my w ....e dostaliśmy
|
Wg STS z lipca:
1. Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2. Wisła Kraków
3. Arka Gdynia
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała
5. Górnik Łęczna
6. Stal Rzeszów
Puszcza-Stal 2:0
Puszcza-BBT 0:0
Puszcza-Łęczna 1:0
Wisła-Puszcza 2:3
PBB-Puszcza 0:1
Wychodzi, że piszesz bzdury.