z racji hattricka kapitana kadry w debiucie w LM w barwach barcelony przypominam pierwszą stronę pewnego poczytnego wątku na forum
popcorn , piwko i do lektury
https://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8819
posty uzytkownika emjot brzydko sie zestarzały
