Jasiu... ale mieliśmy dobry wynik od 10 minuty. I co? Puszcza nam z kontry strzeliła? Puknij się w pusty łeb. Szczelna defensywa

idiota...
Ostatnio było wyrachowanie przez całą drugą połowę.
Nie mamy potencjału, znaczy materiału
Mamy patałacha za trenera i lizodupy nigdy nie przyznają, że to jest główna przyczyna patologii którą prezentujemy.
A patałach na ławce to pokłosie martwicy mózgu we władzach, taka smutna prawda...