Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3484
Stary 06.09.2022, 22:18
Jasiu... ale mieliśmy dobry wynik od 10 minuty. I co? Puszcza nam z kontry strzeliła? Puknij się w pusty łeb. Szczelna defensywa idiota...

Ostatnio było wyrachowanie przez całą drugą połowę.

Nie mamy potencjału, znaczy materiału

Mamy patałacha za trenera i lizodupy nigdy nie przyznają, że to jest główna przyczyna patologii którą prezentujemy.

A patałach na ławce to pokłosie martwicy mózgu we władzach, taka smutna prawda...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 06.09.2022 o godz. 22:22.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując