Brzęczek nie odejdzie

Dajcie sobie na luz z tym jadem, bo to bez sensu. Lepszego trenera i tak nie zakontraktujemy, bo nie trener jest problemem.
Kadra jest budowana praktycznie od zera i ma luki. Brzęczka i Sobolewskiego w tym głowa żeby je zniwelować, a kretyńskie decyzje takie jak sprzedaż Mehremicia nie pomagają. Niestety, niczego nie nauczyło poprzednie okienko transferowe i to jest skandal, niech w klubie spierdalają raczej z takimi dealami...
Problemem z Puszczą była postawa Wachowiaka i Colleya którzy wygrali rywalowi mecz. Pytanie czy jesteśmy w stanie to jakoś połatać i czy Wachowiak będzie powtarzał tak tragiczne występy. Za dużo młodych w składzie, przy czym żaden z tych co grają nic godnego uwagi ostatnio nie prezentuje, może poza Młyńskim (wywalczył chociaż karnego). Duda jest zbyt drewniany żeby rozgrywać i ma za dużo kretyńskich strat na DP, zobaczymy jak zagramy bez niego.
Oby ten francuski stoper okazał się dobry. I przede wszystkim - wbrew temu co tutaj twierdzili - potrzebujemy więcej wyrachowania, potrzebujemy umieć zabić mecz, schować się za gardą i boleśnie kontrować. Nie jesteśmy Barceloną Guardioli i nie gramy w Premiera Division.