|
Panowie... ilość punktów jest żałosna. Z kim my graliśmy? Z jakimiś ogórami, którzy nie mają szans na awans (nie licząc Arki), żeby być w grze z tym terminarzem powinno zdobyć się max. punktów, aby patrzeć z optymizmem na mecze z ŁKSem, Ruchem, Termalicą, a tak liczba punktów jest średnia, jak dostaniemy w dupę z tymi drużynami z czołówki to mamy koniec rundy w środku tabeli. Ale oczywiście łudźmy się, że z naszych piłkarzy wyjdą prze koty, które pocisnąć czołówce, a dali dupy z ogórami.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]
22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
|