ciacho napisał(a):

|
Rozumiem, że jakby sytuacja była identyczna tylko obrońca stałby na linii bramkowej to też nie byłoby karnego?
|
Jak stal na linii to identyczna by nie była. Tak jak nie gwiżdże się byle dotknięcia w polu karnym za które na środku boiska z automatu jest faul.