|
W pierwszych 10 kolejkach jeszcze nikt nie zaklepal awansu, ale bywały zespoły które już go przegrały. Poki co my się do tej drugiej nie zaliczamy, ale zaczyna nam się seria spotkań z nożem na gardle. A czy to nam będzie sprzyjać w lepszym punktowaniu? Sami sobie odpowiedzcie.
Czy to realne żebyśmy za 2 kolejki mieli 8 punktów straty do Ruchu? Tak.
Oczywiście winnym będą tylko sędziowie
|