Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3468
Stary 06.09.2022, 12:24
majkelson777 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli mamy się bić o awans z pierwszych dwóch miejsc to tak, trochę za mało zdobyliśmy. Zwłaszcza, że mieliśmy dość przyjazny terminarz. Cóż...może jakimś cudem z mocniejszymi zapunktujemy lepiej.
Niech się pepe72 wypowiem, AFAIK punktujemy OK.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując