majkelson777 napisał(a):

|
Jeżeli mamy się bić o awans z pierwszych dwóch miejsc to tak, trochę za mało zdobyliśmy. Zwłaszcza, że mieliśmy dość przyjazny terminarz. Cóż...może jakimś cudem z mocniejszymi zapunktujemy lepiej.
|
Niech się pepe72 wypowiem, AFAIK punktujemy OK.