Temat
:
Błaszczykowski, Jażdżyński, Królewski - właściciele Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
majkelson777
Senior Member
Od: 12.2015
Offline
#
3467
06.09.2022, 11:28
Jeżeli mamy się bić o awans z pierwszych dwóch miejsc to tak, trochę za mało zdobyliśmy. Zwłaszcza, że mieliśmy dość przyjazny terminarz. Cóż...może jakimś cudem z mocniejszymi zapunktujemy lepiej.
majkelson777
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do majkelson777
Znajdź inne posty napisane przez majkelson777