Wyświetl pojedynczy post
majkelson777
Senior Member
 
Od: 12.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3467
Stary 06.09.2022, 11:28
Jeżeli mamy się bić o awans z pierwszych dwóch miejsc to tak, trochę za mało zdobyliśmy. Zwłaszcza, że mieliśmy dość przyjazny terminarz. Cóż...może jakimś cudem z mocniejszymi zapunktujemy lepiej.
Odpowiedz cytując