Karherop napisał(a):

|
A to ciekawy wątek. Możesz rozwinąć czemu dzięki właścicielom piłkarze łapią kontuzje?
|
Może dlatego że od jakiegoś czasu skąpi się na zatrudnieniu prawdziwych fachowców od fizjo.No chyba gołym okiem widać że jest tu niemały problem nie tylko z przygotowaniem piłkarzy do wykonywania zawodu ale też z powrotem tych po urazach do pełnej sprawności.