Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3457
Stary 06.09.2022, 08:38
MMTS napisał(a):Wyświetl post
A czy możecie poprosić Jarosława K., żeby przestal kocopoły pisać na TT, bo tylko podgrzewa atmosferę?
Pisanie o mentalu jest być może częsciowo prawdą, ale przynajmniej dołożby do tego minimum rzetelnej analizy, jak na binarnego i ścisłomyślącego człowiek przystało .

Wiem, że każdy ma prawo do swojego zdania, ale on jest kurna właścicielem, a czasem pieprzy 3 po 3.
Może on tego nie widzi?
Jarek jest typowym wentylem bezpieczeństwa. Kiedy w klubie dzieje się źle to nagle uaktywnia się ze swoimi debilizmami. Póki miejsce w tabeli się zgadzało to siedział cichutko.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując