|
Ja mam wrażenie, że jeszcze w tym roku dojdzie do zmian właścicielskich i Nowak przejmie większość udziałów.
O ile Jażdżyński zdecyduje się sprzedać część swoich udziałów to mimo wszystko będzie chciał zostać w klubie. Tak Królewski zaraz powie że nie ma kasy żeby wyłożyć na klub i przegonią go dodatkowo biorąc pod uwagę, ze kibice postrzegają go jako głupka piszącego wypociny na nędznej platformie zamiast angażować się w klub w większym stopniu.
|