Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3456
Stary 06.09.2022, 08:32
Ja mam wrażenie, że jeszcze w tym roku dojdzie do zmian właścicielskich i Nowak przejmie większość udziałów.
O ile Jażdżyński zdecyduje się sprzedać część swoich udziałów to mimo wszystko będzie chciał zostać w klubie. Tak Królewski zaraz powie że nie ma kasy żeby wyłożyć na klub i przegonią go dodatkowo biorąc pod uwagę, ze kibice postrzegają go jako głupka piszącego wypociny na nędznej platformie zamiast angażować się w klub w większym stopniu.
Odpowiedz cytując