|
Jak dla mnie to każdy mecz jest ważny bo będzie tak samo jak rok temu w eklapie w walce o utrzymanie i jak w 1 lidze, że dystans między drugą drużyną, a środkiem tabeli był mały no i potem nam może braknąć tych paru punktów. Między 5, a 10 drużyną to tylko 3 pkty, a do teraz graliśmy w większości ze słabymi drużynami, te teoretycznie lepsze drużyny są dopiero przed nami, a my z meczu na mecz nie robimy zbytnio progresu. Dzięki wspaniałym decyzjom zarządu jak i właścicieli z meczu na mecz jest więcej kontuzjowanych piłkarzy.
|