|
Zgodzę się, z jednym mały ale: PiS robi to wszystko z pełną premedytacją, u nas wychodzi brak wiedzy/doświadczenia/kwalifikacji podsycony przeświadczeniem o nieomylności.
Jako "sierota po Cupiale" o wiele złego mogę posądzić trio, ale nie chce mi się wierzyć, że działają z zamiarem udupienia Wisły. Po prostu nie nadają się do prowadzenia klubu, a ze względu na wybujałe ego i środowisko poklepywaczy, którym się otaczają - nikt nie jest w stanie zasadzić im otrzeźwiającego kopa w dupę.
|