Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3447
Stary 05.09.2022, 19:31
A potem razem z sociosami będą się śmiali.

Władzę mają? Mają. Liczne zbiórki, które od sześciu lat utrzymują klub? Mają. Brak opozycji? Oczywiście. Po to była zmiana nazwy przy końcu rządów Sarapaty i przy śledztwie Jadczaka - niestety mieli czas i przygotowali się.

Zostaliśmy oszukani i trzeba to wprost napisać.

A potem taki obłąkaniec jak Lucjusz po największej kompromitacji w historii klubu wmawia, że Dawidek był pracusiem. Kim on był, to lepiej tego nie pisać.

A drugi z Rancza ma jeden cel - wzmocnić za wszelką cenę władzę skompromitowanych. Pierwowzór tej postaci to straszny manipulant, który wraz z Koziołem doszli do władzy prezydenckiej. Tu niestety real zweryfikował.

Jedynie spadek i urażone miny na słynnej konferencji.

Tomek Jażdżyński okazał się nie Czerepachem i nie Koziołem, a urażonym korporacyjnym memem, który ma pretensje, że go krytykujemy, bo daje pieniądze.

Przecież nikt mu nie każe i nikt go nie trzyma w Wiśle.

Doprowadziliście do spadku, zrobiliście z Wisły klub rodzinny - klub mem i mamy prawo was rozliczać. Jesteście szkodnikami.

To bardzo podobna metodologia do polityki. To PiS wywołał wojnę domową, przeprowadzał liczne marsze wyklęte, smoleńskie, itp. Podburzał młodych kombatantów, podburzał moherów, urządzał liczne szkolenia w IPN-ie. Podobnie jak wy w Wiśle. Dzisiaj widzimy, że Polska została zaorana przez najprawdziwszych ,,patriotów" i jesteśmy w najgorszym położeniu od zakończenia drugiej wojny.

Kraków okazał się niestety najbardziej moherowym miastem w Polsce.

To PiS z klerem przy braku reakcji Majchrowskiego doprowadził do sytuacji, że Kraków stracił drugie miejsce w Polsce na rzecz Wrocławia, a jak tak dalej pójdzie to spadniemy na kolejne miejsca, bo nam inni uciekają.

Podobnie jak Wisła została zaorana przez największych ,,patriotów".
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 05.09.2022 o godz. 19:56.
Odpowiedz cytując