Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3439
Stary 05.09.2022, 13:23
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Utrzymując taką średnią będzie w budżecie więcej, ale liczycie to sobie zbyt prosto - zgłoszona impreza na większą ilość osób, to też większe koszty (choćby ochrony).
Ja to oczywiście upraszczam, bo dane zna tylko klub, ale jednak to 25k ludzi ponad to co sobie założył klub. Czy to będzie 600 czy 800k zysku to już inna inszość. Tyle rocznie nie ma zysku Puszcza z biletow.

Wisła czerpie ogromne zyski z dnia meczowego, szczególnie gdy nie musi wynajmować ochrony porosiewanej po całym stadionie (cała trybuna G, narożniki) tylko ma skomasowane punkty w ograniczonej części stadionu.
Odpowiedz cytując