serek.c2 napisał(a):

|
Utrzymując taką średnią będzie w budżecie więcej, ale liczycie to sobie zbyt prosto - zgłoszona impreza na większą ilość osób, to też większe koszty (choćby ochrony).
|
Można policzyć bardziej dokładnie i co to zmieni? Wyjdzie pół miliona? To "jedynie" 4% naszego zakładanego rocznego budżetu pierwszej drużyny. Do rozegrania u siebie jeszcze 12 meczów. Robią się już ogromne kwoty.
Oczywiście pod warunkiem, że - jak słusznie napisałeś - przestaniemy (jako klub) robić wszystko żeby średnia jednak spadła.