sandomingo napisał(a):

|
700 k nadwyżki piszesz. To nawet na gaz w Myślenicach nie starczy.
|
Lepiej mieć niż nie mieć.Wychodzi na to że ci kibice ponad średnią w sezon wyłożą prawie tyle co jeden z współwłaścicieli a przecież są jeszcze transmisje telewizyjne gdzie część z PPV idzie na klub.