Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3430
Stary 05.09.2022, 10:42
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Z tymi Myślenicami to też ciekawa sprawa.. prezes Wisly narzeka na katastrofalne koszty utrzymania tej bazy, i mówi, że wolą wyjechać gdzieś na zgrupowanie, niż zostać w Myślenicach, bo taniej wyjdzie, a po czym dodaje, że chcieliby, żeby Wisła została właścicielem tej bazy w Myślenicach (to mniej więcej tak, jakby Wisła miała zostać operatorem stadionu Wisły, co byłoby dla Wisły samobójstwem, skoro drugie najbogatsze miasto w Polsce - Kraków - nie potrafi sobie poradzić z tym stadionem).
Akurat Nowak o tym mówił, że zmieniliby w Myślenicach sposób ogrzewania bazy. Ogrzewanie gazem było modne te 12 lat temu gdy otwierano bazę.

Teraz już nawet spółdzielnie mieszkaniowe kombinują jak montować fotowoltaike na dachach, a w w bazie w Myślenicach i tak Wisła.placi więc po co cokolwiek robić...
Ostatnio edytowane przez Karherop : 05.09.2022 o godz. 10:46.
Odpowiedz cytując